Початок - Янко & Брода

Перейти к контенту

Главное меню:    З чого ж починається наша співпраця ...

Після прийняття рішення замовити проектну документацію, зв’яжіться з нами в зручному для Вас форматі, щоб обговорити технічне завдання та всі дальнійші процеси співпраці ...

    Перед початком проектних робіт від Вас можуть знадобитись:

1. Топографічна зйомка ділянки (або посилання на карти google);
2. Інженерно-геологічні вишукування (для фундаментів);
3. Фотографії ділянки і оточення;
4. Технічне завдання (складаємо спільно);
5. Передоплата 50% вартості проектних робіт;

Протягом декількох днів ми для Вас підготуємо ескізні пропозиції, які ми зможимо по бажанню підкоригувати, та затвердити до початку розроблення проектних рішень ... після остаточного затвердження пропозицій, ми почнемо розробляти технічну стадію (робочі креслення та схеми) ... Вам доведеться тільки очікувати на кінцевий результат проектної документації.

Проект ми надсилаємо у двох основних форматах: PDF та Jpeg, але при необхідності можемо надати і в іншому зручному для Вас форматі. Після завершення проектних робіт і початком будівництва всі консультації відповідного об’єкта безкоштовні, оскільки ми цінуємо нашу співпрацю!

Тільки конструктивні рішення, для Клієнтів у яких є архітектурний або ескізний розділ проекту, і є необхідність у розробці конструктивного розділу, який дає змогу побудувати якісну будівлю практично з будь-яким підрядником або бригадою робітників. (Є не тільки інструкцією для будівництва, а й надійним засобом контролю будівельних робіт)
yanko-broda.in.ua © 2018
Назад к содержимому | Назад к главному меню