Zhitlovij-budinok-Pavlyuk - Янко & Брода

Перейти к контенту

Главное меню:


Реконструкція будинку в п. Полянське / 2017 р.
Архітектор: Крістіан Янко
Завдання: Реконструкція житлового будинку

1. Техніко-економічні показники:
Площа забудови: 194,80 кв.м.;
Поверховість: 2;
Загальна площа приміщень: 422,07 кв.м.;

2. Об'ємно-планувальні рішення:
Житловий будинок в плані прямокутної конфігурації, до якої збоку примикає навіс. Будівля запроектована двоповерховою в тому числі мансардний поверх, фасад якого частково утворений похилою покрівлі.
Основну композицію фасадів створюють вишукані декоративні елементи (карнизи - призначення яких грамотне поєднання різних видів матеріалів оздоблення фасаду) а також багато щипцевий дах з ефектними дерев'яними елементами фронтонів.
Будівля представлена відкритим та функціональним плануванням. Планування цокольного поверху незмінне, окрім прибудови котельні та тераси. Вхід з головного фасаду запроектований через тамбур, який служить для прогріву повітря в зимній період. Основну частину першого поверху займає простора вітальня з каміном та дугоподібною сходовою кліткою, яка веде на мансардний поверх. На першому поверсі також розташовані дві спальні кімнати (одна з яких містить додаткове гардеробне приміщення та санвузол), кухня, санвузол та вихід на терасу. На мансардному поверсі розміщена простора зала з виходом на балкон, а також три спальні кімнати, санвузол і гардеробна.

Головний вид з вулиці:
Ескізний проект (17 аркушів):
yanko-broda.in.ua © 2018
Назад к содержимому | Назад к главному меню